Будівництво спортивних майданчиків – Dynamo Invest
Вся продукція сертифікована FIFA IAАF!

Будівництво спортивних майданчиків

Компанія Dynamo Invest пропонує послугу під ключ - будівництво спортивних майданчиків, включаючи футбольне поле, майданчик для міні-футболу, тенісний корт і універсальні мультиспортивні майданчики широкого призначення. В комплекс робіт по монтажу спортмайданчиків входить: проектування, підбір матеріалів, складання кошторису, підготовка основи під укладку штучної трави і використання спеціального обладнання, укладання рулонів штучної спортивної трави і розмітка, установка захисної огорожі та спеціального освітлення, монтаж футбольних воріт, сітки, тренажерів і іншого спортивного обладнання. Швидко допоможемо підібрати оптимальне рішення з широкого вибору штучної трави, огорож і освітлення для футбольного поля або тенісного корту. Складемо реальний кошторис і розрахуємо здійсненні терміни.

Важливим етапом будівництва спортивного об'єкту є проектування. Сучасне футбольне поле або тенісний корт - це не просто покладена і склеєна штучна трава, комплекс послідовних і важливих етапів.

Для тривалої експлуатації спортмайданчики необхідно правильно підготувати підставу, вибрати покриття, огородження та освітлення, яке буде максимально відповідати умовам її експлуатації. Всі ці розрахунки робляться на стадії проектування.

Дуже важливо, щоб таким проектуванням займалися фахівці, що працюють саме зі спортивними об'єктами, які знають всі їхні тонкощі і особливості, а також вимоги до них.
Фахівці нашої компанії виконають замовлення на проектування спортивного об'єкта будь-якої складності - від шкільного спортмайданчика до міського спортивного комплексу.

Виникли запитання?

Переваги

Чому замовники вибираюсь саме нас?

7 років на ринку

Більше 2000 замовлень і 300.000 м2 нашого газону належить з 2013 року

Європейська якість

Працюємо тільки з перевіреними європейськими постачальниками, вся продукція сертифікована

Безкоштовні зразки

Ми відправляємо зразки трави, щоб була можливість побачити, помацати і вибрати

Магазин у Львові

Ви можете приїхати в наш офіс і особисто переконається в якості нашої трави

Компетентні
менеджери

Проконсультуємо, допоможемо з вибором кращого варіанту трави і підкажемо як заощадити

Траву не відрізнити
від справжньої

При цьому за нею не потрібно доглядати і поливати. Зелений газон круглий рік

Доставка 1-3 дня
по Україні

Відправка товару будь-якими транспортними компаніям по всій Україні

Що говорять про нас наші замовники?

Відгуки