Обслуговування спорт.об’єкт. – Dynamo Invest
Вся продукція сертифікована FIFA IAАF!

Обслуговування спортивних об'єктів

Догляд, обслуговування та відновлення технічного стану спортивних майданчиків - найважливіший напрям в роботі нашої компанії. Наш досвід, знання і технології дають дозволяють виконувати комплекс робіт починаючи з контролю на наявність дефектів, закінчуючи реставрацією і сертифікацією покриття.

Ми запропонуємо конкретні кроки з відновлення технічного та візуального стану спортивних майданчиків.
Щоб уникнути надмірного зносу найбільш навантажених ділянок футбольного поля (перш за все площ воріт і штрафних площ) рекомендується змінювати місця проведення тренувальних заходів і, використовуючи переносні ворота, задіяти центральну частину футбольного поля.
Dynamo Invest використовує спецтехніку від провідних виробників обладнання в області спортивних технологій - компанії SMG GmbH (Німеччина), компанії TOSS, а також обладнання власного виробництва, що дозволяє досягти позитивних результатів у нашій роботі.

- Чистка штучної трави.

Цю роботу необхідно проводити приблизно 2 рази на рік. Спочатку покриття оглядається, з нього видаляється сміття і проводиться дрібний ремонт, потім його чистять спеціальними машинами. На останньому етапі засипається новий пісок. Це дозволяє газону довше зберегти зовнішній вигляд і функціональність.

- Укладання спортивних покриттів.
Включає роботу з біговими доріжками, каучуком і гумою, наливним акриловим підлогою, ПВХ, паркетом, газоном, пластиком. фахівці допоможуть підібрати матеріал відповідно до ваших запитів.
- Укладання футбольного поля.
Це монтаж дренажної системи та настил фінішного покриття. Як результат - максимально комфортна і функціональна майданчик.

- Догляд за спортивним покриттям включає комплекс робіт по його відновленню, який дозволяє продовжити життя і поліпшити стан фінішного шару.

Послуги, що надаються компанією "Dynamo Invest" відрізняються високою якістю виконання. Будь-яке спортивне покриття після проведення робіт буде зручним, ергономічним і надійним.

Виникли запитання?

Переваги

Чому замовники вибираюсь саме нас?

7 років на ринку

Більше 2000 замовлень і 300.000 м2 нашого газону належить з 2013 року

Європейська якість

Працюємо тільки з перевіреними європейськими постачальниками, вся продукція сертифікована

Безкоштовні зразки

Ми відправляємо зразки трави, щоб була можливість побачити, помацати і вибрати

Магазин у Львові

Ви можете приїхати в наш офіс і особисто переконається в якості нашої трави

Компетентні
менеджери

Проконсультуємо, допоможемо з вибором кращого варіанту трави і підкажемо як заощадити

Траву не відрізнити
від справжньої

При цьому за нею не потрібно доглядати і поливати. Зелений газон круглий рік

Доставка 1-3 дня
по Україні

Відправка товару будь-якими транспортними компаніям по всій Україні

Що говорять про нас наші замовники?

Відгуки