Послуги маніпулятора – Dynamo Invest
Вся продукція сертифікована FIFA IAАF!

Послуги маніпулятора від Dynamo Invest

Ця послуга надзвичайно популярна на ринку послуг спецтехніки і це не випадково - адже оренда машини з маніпулятором, по суті, дозволяє повністю замінити одночасно оренду шаланди і оренду машини з краном.
Оренда маніпулятора в зможе заощадити час, і кошти, необхідні для здійснення навантаження, розвантаження і безпосередньо перевезення вантажу.
Кран маніпулятор вимагає як мінімум в два рази менше простору. Кран маніпулятор - це ідеальне рішення для транспортування великогабаритних вантажів. Здійснити перевезення побутівок, торгових палаток, контейнерів, гаражів та інших громіздких вантажів - все це під силу такий потужній техніці. При перевезенні вантажу маніпулятор бере на себе всю важку роботу, тому ручна праця практично не застосовується, а саме перевезення виконується в максимально короткі терміни. Якщо ви шукайте або потрібен маніпулятор для перевезення тоді замовляйте у нас на сайті або по телефону.

- Маніпулятори з реєстрацією
На всі наші маніпулятори, що здаються в оренду є дозволи. Вся техніка проходить професійний контроль.
Маніпулятори обслуговують висококваліфіковані співробітники, які пройшли атестацію. Кожен оператор маніпулятора отримав посвідчення на роботу з маніпулятором з люлькою, яка встановлюється на маніпулятор.

- Проста і надійна конструкція
Якщо порівнювати зі звичайними автокранами, в маніпуляторі задіяно значно меншу кількість функціональних вузлів і деталей. Спрощення конструкції дозволило підвищити довговічність підйомного механізму, звести до мінімуму кількість поломок, сервісне обслуговування коштує значно дешевше і не займає багато часу.

- Пристосованість для виконання точних робіт
Завдяки наявності тросової підвіски гака, оператору простіше переміщати вантаж в просторі, повертати і опускати його з високою точністю позиціонування. Плавний хід підвіски забезпечує дбайливе переміщення тендітних об'єктів, захищаючи їх від пошкоджень, викликаних випадковими зіткненнями і тремтінням.

- Висока функціональність
За допомогою маніпулятора стає можливим не тільки вертикальний підйом вантажу, але і його переміщення поверх перешкод у вигляді стін або зборів. Також доступна функція опускання об'єктів нижче рівня землі, наприклад, в колодязь.

- Ефективність роботи
Оскільки телескопічні секції краново-маніпуляторної установки висуваються в почергової послідовності, забезпечується повне використання вантажного моменту.

- Експлуатаційна безпека
Маніпулятор оснащений комплексною системою безпеки, що включає в себе набір датчиків, встановлених в різних частинах стріли. Отримані дані обробляються в режимі реального часу, дозволяючи відслідковувати вагу вантажу і відстежуючи найменші відхилення від гранично допустимого рівня вантажопідйомності.

Виникли запитання?

Переваги

Чому замовники вибираюсь саме нас?

7 років на ринку

Більше 2000 замовлень і 300.000 м2 нашого газону належить з 2013 року

Європейська якість

Працюємо тільки з перевіреними європейськими постачальниками, вся продукція сертифікована

Безкоштовні зразки

Ми відправляємо зразки трави, щоб була можливість побачити, помацати і вибрати

Магазин у Львові

Ви можете приїхати в наш офіс і особисто переконається в якості нашої трави

Компетентні
менеджери

Проконсультуємо, допоможемо з вибором кращого варіанту трави і підкажемо як заощадити

Траву не відрізнити
від справжньої

При цьому за нею не потрібно доглядати і поливати. Зелений газон круглий рік

Доставка 1-3 дня
по Україні

Відправка товару будь-якими транспортними компаніям по всій Україні

Що говорять про нас наші замовники?

Відгуки